Dopravní prostředky Dobrý den miminko
Kód produktu:
17366
Značka: Svojtka nakladatelství
Popis produktu
Vydává Nakladatelství Svojtka.
Detailní popis produktu
Batole lépe rozlišuje kontrasty, proto má tato obrázková knížka jednoduchou černobílou grafiku, která je oživena jednou výraznější barvou. Uvnitř knížečky najdete jednoduché tříbarevné obrázky, uzpůsobené citlivému dětskému zraku. Děťátko se s tímto leporelem bude učit poznávat dopravní prostředky. Leporelo je vyrobeno z pevného materiálu, má oblé hrany a velké je tak akorát do dětských ručiček. Je to ideální první kniha v životě vašeho děťátka. Tak šup s ní do kočárku!
Počet stran: 16 stran
Formát: 125 x 125 mm
Jazyk: Čeština
Vazba: Leporelo
ISBN: 978-80-256-2819-5
Vydává Nakladatelství Svojtka.
Parametry
Parametry produktu
Typ knihy: | Kontrastní knížky pro miminka, Pro nejmenší |
---|---|
Podle pohlaví: | Pro holky, Pro kluky, Pro kluky i holky |
Podle zájmu: | Dopravní prostředky, Pro nejmenší |
Podle věku: | 0+ měsíců |
Kategorie produktu
Hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Celkové hodnocení
Přidat hodnocení
Ohodnoťte produkt Dopravní prostředky Dobrý den miminko
Diskuze
Komentář k produktu Dopravní prostředky Dobrý den miminko
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Svojtka nakladatelství
Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního a školního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet.
Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydávají knihy také na Slovensku. Tituly přejímají od renomovaných světových nakladatelů. V jejich nabídce najdete leporela pro nejmenší, knihy s puzzle, výukové karty, zábavné sešity se samolepkami, knihy pohádek, beletrii pro větší děti.